addあなたのメモcreate
ロット詳細
Molnár C. Pál (1894-1981): Akt fotelban. Olaj, farost, jelzett. Proveniencia: Virág Judit Galéria, Téli (15.) aukció, 2003, 109. tétel. Dekoratív fa keretben, 50×70 cm