[KATALOG] XX AUKCJA KSIĄŻEK I GRAFIKI LAMUS. WARSZAWA Maj 2005
addあなたのメモcreate
ロット詳細
XX AUKCJA KSIĄŻEK I GRAFIKI LAMUS
Warszawa 21 maja
2005. Katalog opracowali B. Firkowicz, J. St. Partyka, T. Wiślicz, P.
Szczęsny, A. Osełko, M. Sobańska, L. Goliński. Wym. 23,2x16,1cm;
tablic XLIX, stron 278. Oprawa broszurowa(zarysowania, otarcia, zabrudzenia). Nieznacznie pofalowane górne krawędzie kart.