[KATALOG] XIX AUKCJA KSIĄŻEK I GRAFIKI LAMUS. WARSZAWA Grudzień 2004
addあなたのメモcreate
ロット詳細
XIX AUKCJA KSIĄŻEK I GRAFIKI LAMUS
Warszawa 4 grudnia
2004. Katalog opracowali B. Firkowicz, J. St. Partyka, T. Wiślicz, P.
Szczęsny, A. Osełko, M. Sobańska, L. Goliński. Wym. 23,2x16,1cm;
tablic XLII, stron 260. Oprawa broszurowa(zarysowania, otarcia,
przybrudzenia).