AUKCJA CHARYTATYWNA na rzecz Polskiego Towarzystwa Wspierania Chorych na Włóknienie Płuc.
100% kwoty łącznie z opłatą aukcyjną 20% zostanie przekazany na ten szczytny cel.
Serdecznie dziękujemy darczyńcy, który przekazał ten piękny i wartościowy zestaw biżuterii znanego polskiego projektanta i metaloplastyka Józefa Fajngolda. Biżuteria ta posiada niewątpliwe walory estetyczne ale również kolekcjonerskie. Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w licytacji.
Zestaw Broszka i pierścionek "Głowa kobiety".
Srebro, pr. 2
Lata 60-te. XX w.
Autor: Józef Fajngold (1910-1998)
Waga łączna:
Punce widoczne na zdjęciach: punca srebra pr. 2, oraz monogram autora JF
Stan bardzo dobry.
Niewielka naturalna patyna na obu obiektach.
Serdecznie zapraszamy do licytacji na szczytny cel, a nagroda za hojność będzie ten wspaniały, kolekcjonerski zestaw.
Do biżuterii dołączymy gadżety Towarzystwa - czapka i koszulka.
Adres strony internetowej Towarzystwa: https://ipf.org.pl/
Do zakupionego obiektu dołączony zostanie Certyfikat autentyczności.
Wysyłka kurierska GRATIS!
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą 8 Aukcji – DESIGN i SZTUKA w naszej Galerii w Kielcach przy ul. H. Sienkiewicza 34 oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej www.galeriadas.pl
W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 604 509 950 lub mailowego na adres: [email protected]